Kdo se přihlašuje na natáčení porna

Nabídka herců a hereček několikanásobně převyšuje poptávku studii. Alespoň co se amatérů týká.

Na natáčení se přihlašuje několik druhů lidí:

1) Ti co potřebují peníze - Natáčení amatérských herců/hereček není placeno nijak závratnou částkou. Jsou to rychlé menší peníze, ALE. Tahle skupina lidí se vykazuje obrovskou nespolehlivostí. V případě natáčení a pozvání herce/herečky se musí počítat ještě s pozvání alespoň dvou náhradníků/náhradnic a je dost možné, že nepřijde vůbec nikdo. Pokud to herci/herečky dělají jen pro peníze, obvykle si noc před natáčení vše rozmyslí, zablokují číslo produkce a dělají mrtvého brouka. Produkci tak vzniká několik desítek tisíc škoda. Tato skupina lidí obsahuje také velké množství narkomanů a jiak podivných lidí. V produkci už poznáme, pokud nám takový zájemce zavolá nebo napíše, že sním nemáme spolupracovat. Např. pozdrav v emailu by měl napsat každý...

2) Ti co to chtějí zkusit - Obvykle kluci a holky co si chtějí vyzkoušet, jaké to je být na place s profesionálem/profesionálkou. Jak bude video vypadat, jaké budou fotky. Ale také manželské páry, které chtějí natočit svoje domácí video, profesionálním způsobem. U této skupiny hrozí vážné riziko, že budou chtít publikované materiály v budoucnosti stáhnout zpět. Za tu dobu budou materiály již po celém internetu a moc toho dělat nepůjde. I tak je to velice slibná skupina, plná překvapení.

3) Ti co to chtějí dělat jako hlavní práci - Prostě se stát hvězdou. Energetičtí lidé se zdravým přístupem k sexu. Baví je sex a nebojí se zkoušet něco nového. Natáčení je baví a tu energii v nich ihned rozpoznáme. Jsou smířeni, že veškeré okolí to o nich budě vědět a nedělají si z toho těžkou hlavu. Stud hodili dávno za hlavu. Takového člověka poznáme už po telefonu nebo v mailu.

 

Jak se dostat na casting:

Holky - Zaregistrovat na našem webu a vyplnit o sobě veškeré informace. Nebo nám zaslat email, nebo se přidat do naší skupiny na facebooku. Jakmile se bude uskutečňovat odpovídající casting nebo natáčení, pozveme si Vás.

Kluci - Kluci to mají hodně těžké. Na jednu přihlášenou holku se přihlásí 10 kluků. Poptávka kluků od produkce je přitom velice malá. Nároky na kluky jsou zároveň obrovské. Musí mu stát na jakémkoliv místě, kde se natáčí, s jakoukoliv ženou nebo více aktéry. Musí být schopen vydržet delší dobu, a ideálně ovlivnit i dobu, kdy má podle režiséra vyvrcholit. Musí odhodit stranou homofóbní názory, protože se časem na place stane, že si bude třít koule s jiným hercem, při dvojitým průniku, nebo penis při dvojitým orálu od herečky.
Být na place a mít erekci je pro amatéra neuvěřitelně těžké, a dost často je "Pausa na ztvrdnutí", a nic moc se nenatočí. Proto produkce raději sáhnou po profesionálních hercích, kde mají zajištěno, že se natočí vše co je domluvené. Jediná možnost jak se dostat do porna je ukázat, že na to má, například videem na nějaké porn tubě, vyzdvihnout nějakou svou přednost, nebo ještě lépe, že Vás doporučí někdo z oboru.

Dlouhodobější páry - Nejlepší možnost jak se dostat do oboru. Úspěch na natáčení je zajištěn. Obvykle nejsou žádné komplikace.